sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
19 Rajd Dolnośląski
2009-10-07 08:46

Wielkie sportowe widowisko, pokazy jazdy najlepszych kierowców rajdowych Tomasza Kuchara, Leszka Kuzaja, Michała Sołowowa, Bryana Bouffier, Michała Bębenka. W dniach 8 – 10 października 2009 r. rozegrany zostanie 19. Rajd Dolnośląski, czyli 7 Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i 9 raz 9b Rundy Rajdowego Pucharu Polski.


Organizatorami rajdu w Kłodzku są Automobilklub Ziemi Kłodzkiej, Urząd Miasta Kłodzka, Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji. Komitet Honorowy tworzyć będą wicemarszałek Sejmu RP Jerzy Szmajdziński, marszałek województwa dolnośląskiego Marek Łapiński, senator RP Stanisław Jurcewicz, posłanki na sejm RP Anna Zalewska, Monika Wielichowska, burmistrz Kłodzka Bogusław Szpytma, starosta kłodzki Krzysztof Baldy oraz włodarze miast przez, które biegnie trasa tego spektakularnego wydarzenia.

 

Kłodzko kolejny raz stanie się centrum wspaniałej sportowej imprezy. Start honorowy z kłodzkiego rynku zaplanowany został na 8 października na godz. 17.00. Wtedy też rajdowcy przejadą prolog prowadzący ulicami naszego miasta (patrz. mapka obok).

 

W piątek zawodnicy pojadą w kierunku Bystrzycy Kłodzkiej, Spalonej i Międzylesia. W następnym dniu przejadą pętlę od Polanicy Zdr. przez Wolany, Wambierzyce, Dębowinę, po czym dotrą na metę w Kłodzku.
Tegoroczna rywalizacja na malowniczych odcinkach Ziemi Kłodzkiej rozstrzygnie o najważniejszych tytułach w mistrzostwach Polski sezonu 2009. Oficjalne, widowiskowe ceremonie startu i mety obędą się w Kłodzku.
Więcej informacji na oficjalnej stronie rajdu: www.rajd.dolnoslaski.pl oraz www.centrum.klodzko.pl

 

www.klodzko.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: