sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
Europejski Dzień bez Samochodu
2009-09-22 15:13

19 września upłynął w Wałbrzychu pod znakiem ekologicznych środków transportu. Tego dnia odbyła się kolejna edycja „Europejskiego Dnia bez Samochodu”, który jest elementem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju.


W naszym mieście promowaliśmy rower jako ekologiczny środek transportu. Kolumna kolarzy z Prezydentem Piotrem Kruczkowskim na czele wyruszyła z Rynku i przejechała przez całe miasto, kończąc swój przejazd w wałbrzyskim zamku Książ. Tam na kolarzy czekał już bigos przygotowywany w gigantycznym kotle, bowiem na dziedzińcu odbywały się „Dary Jesieni” - impreza przygotowana przez Przedsiębiorstwo Zamek Książ.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, mogli też wziąć udział w przygotowanych przez organizatora konkursach ekologicznych i sprawnościowych, słuchając zespołu „Ceramik Band”.

 

www.um.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: