sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
Oszczędności w Toyocie
2009-02-10 15:52

Fabryki Toyoty w Wałbrzychu i Jelczu Laskowicach poniosły straty, ale zwolnień na razie nie będzie. Rezygnacja z inwestycji i zakupów oraz codzienne oszczędności - w taki sposób na razie walczą z kryzysem dolnośląskie fabryki Toyoty.
W Jelczu Laskowicach zrezygnowano z trzeciej zmiany, a ludzi wysłano na szkolenia. Załoga w Wałbrzychu pozostaje bez zmian.
- Będziemy reagować, jeśli kryzys się pogłębi - mówi Dariusz Banach z Toyota Motor Manufacturing Polska.
Szefostwo nie zaprzecza jednak, że w razie zaostrzenia się kryzysu w branży motoryzacyjnej, zmniejszenie załogi może się okazać konieczne. Zakład w Wałbrzychu zatrudnia około 2000 osób. Dariusz Banach zapwenia, że podstawą filozofii koncernu jest stabilna załoga.


- W tej chwili stosujemy inne działania - mówi Dariusz Banach.
Zmiana kierownictwa koncernu ma nastąpić w czerwcu, ale zdaniem Dariusza Banacha, nie będzie to miało wpływu na zasady działalności firmy.

Źródło: regionalnatv.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze:

men
2009.02.11 21:16:58
IP: 83.8.35.105
Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza