sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
Odzyskali skradziony samochód
2012-08-22 11:41


Policjanci z wałbrzyskiej komendy wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej odzyskali samochód VW Multivan. Pojazd skradziony został na terenie Niemiec, a jego wartość to 60 tysięcy złotych. Funkcjonariusze Straży Granicznej posiadali informację, że w styczniu bieżącego roku z terenu Niemiec został skradziony samochód VW Multivan.


Od dłuższego czasu wspólnie z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu prowadzili czynności zmierzające do odzyskania skradzionego auta. Wspólnie ze strażą graniczną funkcjonariusze udali się w rejon Szczawna Zdroju, gdzie podejrzewali, iż może tam znajdować się utracony pojazd. Podczas dokonywania kontroli ujawnili przedmiotowy samochód. W wyniku sprawdzeń potwierdzono, że jest to auto pochodzące z przestępstwa kradzieży na terenie Niemiec. Samochód zabezpieczono na parkingu policyjnym. Obecnie trwają czynności związane z ustaleniem w jaki sposób skradziony pojazd znalazł się na terenie powiatu wałbrzyskiego. (red)

źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: