sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
Niespokojne Święta
2011-11-08 15:39

Utrudnienia na drogach, kłopoty z parkowaniem, częste stłuczki i wypadki
– to coroczna bolączka kierowców podczas Święta Zmarłych. Pełne ręce roboty
mieli również funkcjonariusze policji oraz straży miejskiej, którzy uczestniczyli w akcji „Znicz”. W okresie od 28 października do 2 listopada zabezpieczali oni newralgiczne punkty w mieście.

- W tych dniach odnotowaliśmy trzy wypadki samochodowe, w których zostały ranne trzy osoby. Wzmorzony ruch doprowadził również do 28 kolizji na wałbrzyskich drogach. W sumie policjanci skontrolowali 695 pojazdów i założono 280 mandatów karnych– wymienia Magdalena Korościk z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.Nie obyło się również bez zatrzymania zmotoryzowanych, którzy na cmentarze wybrali się na podwójnym gazie. Podczas ostatniego weekendu było ich jednak znacznie mniej, niż w analogicznych okresach lat poprzednich. Funkcjonariusze złapali dwunastu kierowców, którzy pojazdy prowadzili pod wpływem alkoholu.


Na zatłoczone cmentarze nie wszyscy wybrali się, by oddać cześć osobom zmarłym. Do aresztu trafiło dwóch mieszkańców miasta, którzy okradali groby ze zniczy oraz kwiatów. - Zauważył ich policjant gdy zabierali rzeczy z dwóch grobów. Podczas dochodzenia ustaliliśmy, że okradli jeszcze pięć innych. W tej chwili ustalamy pokrzywdzonych, a osoby podejrzane czekają na decyzję prokuratora w naszym areszcie – tłumaczy Magdalena Korościk.Za ten czyn zatrzymanym grozi surowa kara pozbawienia wolności. Złodzieje za kratkami mogą spędzić nawet 8 lat.
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: