sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
Jaguarem do ślubu
2015-03-26 09:20

Jaguar to brytyjska marka luksusowych samochodów, która na przestrzeni lat budowała jedne z najszybszych i najbardziej rozpoznawalnych samochodów na świecie. Ich potencjał zauważalny jest nie tylko na torach, ale również w trasie. Odrobina luksusu, elegancji i uroku powinna towarzyszyć podczas niezapomnianych chwil związanych z dniem ślubu.
Wybór odpowiedniego auta do ślubu jest bardzo istotną kwestią. Towarzyszy Młodej Parze przez cały dzień, łącząc poszczególne etapy uroczystości w jedną spójną całość.


W związku z tym, że w tym wyjątkowym dniu wszystko powinno być idealne, traf pada na bezkonkurencyjnego Jaguara. Samochód ten jest kwintesencją klasyki i elegancji. Na polskich drogach nieczęsto spotyka się tak ekskluzywne samochody jak Jaguary. Właśnie dlatego cieszą się one tak ogromną popularnością wśród miłośników motoryzacji. Dzięki Sławomirowi Salwie z Wałbrzycha zasięgnąć zaszczytu jazdy może każdy, ponieważ to on prowadzi wypożyczalnię tych wspaniałych maszyn. Do wyboru są trzy modele: Jaguar XJ (X300),Jaguar executive x300 oraz Jaguar XJ series 3 v12 z 1985 roku. Tym ostatnim modelem, trzykrotnie wzięto udział w 24-godzinnym wyścigu Le Mans, równie ekskluzywnym co te piękne samochody. W wyścigu należy przejechać jak największą liczbę okrążeń w ciągu dokładnie jednej doby. Jaguary Pana Sławka charakteryzują się zachowawczą stylistyką oraz eksluzywnym i doskonałym wyposażeniem wnętrza. Zachwycają pięknym kształtem i stylowym wykończeniem. Nie ulega wątpliwości, że niejedna panna młoda życzyłaby sobie transportu w tak efektownym pojeździe w tym najważniejszym dniu. ENERGY GIGA STUDIO reprezentowane przez Pana Sławka to nie tylko wypożyczalnia Jaguarów. W Wałbrzychu powstało również profesjonalne studio tatuażu. Wszystko to znaleźć można w jednym miejscu, pod jednym logo. Dla wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomniane chwile z jazdy Jaguarem, a przy okazji zobaczyć zachwyt na twarzach gości weselnych serdecznie zapraszamy na ulicę Gen. Andersa 166 w Wałbrzychu. Więcej informacji pod numerem tel. 886 976 060 lub 661 446 603.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: