sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
Aktywny weekend w Starej Kopalni
2015-04-10 14:06

Najbliższy weekend w Starej Kopalni to trzy niezwykle ciekawe wydarzenia, do udziału w których Centrum Nauki Sztuki zaprasza wszystkich wałbrzyszan. Pierwszą z nich jest otwarcie „Welcome Center” Starej Kopalni” ( sobota, 11 kwietnia, godz. 10:00.) Będzie to miejsce, które zgodnie ze swoją nazwą, witać będzie wszystkich przybyłych gości i turystów. To tutaj każdy turysta rozpocznie swoją przygodę ze Starą Kopalnią oraz będzie mógł odpocząć po zakończonej wycieczce. „Welcome Center” to również 10 komfortowych pokoi hotelowych do dyspozycji gości Starej Kopalni. W sobotę podczas dnia otwartego w godzinach 10:00 – 18:00 będzie można swobodnie obejrzeć cały obiekt oraz zapoznać się z dostępnym wyposażeniem.


W tym samym dniu w godzinach 10.00 – 15.00 odbędzie się Festyn „Moto Krew”. Celem akcji będzie zbiórka krwi w specjalnym autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu. Zbiórce towarzyszyć będzie koncert takich wykonawców jak „Angry Again”, „After Glow”, „Comin” oraz laureatów konkursu „Wałbrzych ma Talent”, pokazy taneczne zespołów z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, prezentacja motorów oraz zabytkowych aut, off road, pokazy ratownictwa straży pożarnej oraz nauka udzielania pierwszej pomocy. Swój przyjazd deklaruje około 200 motocyklistów, także będzie można podziwiać przeróżne maszyny. W czasie imprezy odbędzie się również parada motocyklowa ulicami Wałbrzycha.
Dzień później zapraszamy na otwarcie Sezonu rowerowego. W ramach akcji planowany jest wspólny przejazd rowerzystów ze stadionu przy ul. Kusocińskiego z metą w Starej Kopalni połączony z mini festynem, konkursami i nagrodami dla uczestników. Celem imprezy jest integracja wałbrzyskich rowerzystów, zarówno młodego jak i starszego pokolenia. Udział w imprezie jest otwarty. Każdy kto posiada sprawny rower może stawić się o godzinie 11:00 na stadionie przy ul. Kusocińskiego by wspólnie z innymi rowerzystami przejechać do Starej Kopalni.Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: