sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
Kamyki 2016
2016-03-04 17:52


Wielkimi krokami zbliża się piąta, jubileuszowa edycja Rajdu Samochodów Terenowych Kamyki 2016. W sobotę 23 kwietnia Głuszyca znów stanie się stolicą polskiego off-roadu.
 Do uczestnictwa w zawodach zgłosiło się aż 70 załóg, które walczyć będą na specjalnie przygotowanej trasie. Jak zwykle rywalizacja odbędzie się na terenie byłego kamieniołomu w Głuszycy Górnej. Tegoroczna edycja rajdu przeniesie się także w okolice głuszyckich stawów, do Grzmiącej i do Łomnicy. -Łatwo nie będzie, teren wymaga sporych umiejętności technicznych. Dodatkową atrakcją dla zawodników i kibiców będzie możliwość podziwiania pięknych górskich krajobrazów na trasie rajdu – stwierdzają zgodnie Jacek Chomiak ze Stowarzyszenia Sudety Off- road wraz z burmistrzem Głuszycy. Przygotowania do offrodowego rajdu, który stał się już cykliczną imprezą współorganizowaną przez Gminę Głuszyca, cały czas trwają. Przyjazd do Głuszycy zapowiadają załogi wraz z kibicami z różnych zakątków Polski.

 Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: