sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
Kolejny etap przygotowań
2016-03-01 21:54


Akademia Kolarska Seven-Sport zakończyła zgrupowanie we Francji.
 Pod opieką trzech trenerów, siódemka najlepszych zawodników akademii przygotowywała się do nowego sezonu we francuskim Cannes na Lazurowym Wybrzeżu. W 10-cio dniowym zgrupowaniu uczestniczyli: Kacper Andrejczuk (2004), Mateusz Ślawski (2005) i Mikołaj Demeszuk (2005) kategoria żak, Kamila Ślawska (2003) i Hanna Demeszuk (2002) kategoria młodziczka oraz Krzysztof Wierzelewski (2000) i Marcin Rozmiarek (2001) kategoria junior młodszy oraz pośrednio firma ROWERY A-Z, dzięki której trenerzy mieli do dyspozycji znacznie większą ilość sprzętu.
Zgrupowanie we Francji to kolejny etap przygotowań dla zawodników, którzy od sezonu 2016 będą rywalizować przede wszystkim w wyścigach szosowych. Głównym celem są oczywiście Mistrzostwa Polski. Poza tym akademia wystartuje we wszystkich najważniejszych wyścigach z kalendarza Polskiego Związku Kolarskiego oraz prestiżowych imprezach organizowanych przez Czesława Langa takich jak Nutella mini Tour de Pologne Puchar Polski Młodzików czy też Tour de Pologne amatorów. Plany startowe na sezon 2016 to również Francja, Włochy, Niemcy, Czechy, Słowacja i Chorwacja, gdzie zawodnicy Akademii Kolarskiej SEVEN-R-SPORT będą zdobywać doświadczenie w dużych, bardzo mocno obsadzonych wyścigach. Poza wyścigami szosowymi akademia będzie również widoczna na największych kolarskich maratonach mtb nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Najmłodsi zawodnicy akademii, w wieku od 7 do 10 lat, będą również startować we wszystkich imprezach kolarskich dedykowanych specjalnie dla tej kategorii wiekowej. Dla wszystkich, którzy chcą spróbować swych sił w kolarstwie i rozpocząć nową przygodę, Akademia Kolarska SEVEN- -R-SPORT prowadzi nabór otwarty. Szczegółowe informacje o zapisach znajdują się na stronie www.sevenrsport- cycling.com oraz bezpośrednio pod numerem telefonu 790 205 777.
fot. Rafał Wiśniewski

 Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: