sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
Kiedy koniec prac przy obwodnicy Wałbrzycha?
2020-08-17 10:27

Są duże postępy na budowie zachodniej obwodnicy Wałbrzycha - najbardziej widoczne na węźle w okolicy ulicy Żeromskiego i w Szczawnie-Zdroju w okolicach Tesco.
- Termin zakończenia budowy w czerwcu przyszłego (2021) roku jest możliwy do osiągnięcia przy współpracy wszystkich partnerów – mówił podczas spotkania z dziennikarzami Jacek Dzikowski z wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
- Obecnie ułożonych zostało już 25 procent warstw bitumicznych, a do końca roku może to być nawet 40 procent. W przyszłym tygodniu będą gotowe wszystkie podpory wiaduktu w Szczawnie-Zdroju i do końca roku obiekt powinien być gotowy w stanie surowym.


- Jesteśmy na budowie prawie codziennie i co kilka dni wzdłuż całej budowy jeździmy z inżynierem kontraktu - mówił podczas ostatniego spotkania z dziennikarzami, prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.
- Martwimy się tam, gdzie tego postępu nie ma, ale firma deklaruje, że robi wszystko, aby skończyć o czasie. Na razie o przesunięciu terminu nie mówimy. Musimy likwidować nieznaną infrastrukturę, szyby, zapadliska, ale główne trudności w głównej mierze już poza nami. Prezydent dodał też, że powołał specjalny zespół, który zajmie się skoordynowaniem obwodnicy z systemem komunikacji w Wałbrzychu. Jak powiedział, w tym celu rozważane jest także przejęcie od GDDKiA odcinka obwodnicy na terenie Szczawna-Zdroju.Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: