sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
Uwaga - zamknięcie drogi w Zagórzu Śląskim
2023-01-20 11:18

W Zagórzu Śląskim przy ul. Głównej planowany jest remont przejazdu kolejowego. W dniach 23-31 stycznia 2023 roku nie będzie możliwy przejazd przez skrzyżowanie. Planując wyprawy w tamte okolice, pamiętajcie o zmianach.


W związku z powyższym obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu drogowego. Tymczasowy objazd na trasie Lubachów – Jugowice został poprowadzony przez Złoty Las, Dziećmorowice do Zagórza Śląskiego, natomiast w kierunku przeciwnym należy w Zagórzu Śląskim kierować się na Dziećmorowice, Złoty Las do Lubachowa. Ruch na pozostałych drogach lokalnych jest otwarty.

 

Źródło: walim.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: