sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
Ostatni etap Sikorskiego -od dziś zmiany w Dzierżoniowie
2023-05-29 13:05

W poniedziałek rozpoczął się ostatni etap przebudowy ul. Sikorskiego w Dzierżoniowie. Zmieniła się organizacja ruchu, będą utrudnienia, ale mieszkańcy nie będą mieli problemów z dojściem do swoich bloków i parkingów.


Prace objęły odcinek od skrzyżowania ul. Sikorskiego z drogą osiedlową przy budynku nr 1 i 22, do drogi osiedlowej przy bloku nr 10.

 

 

Dojazd do bloku nr 1, parkingu znajdującego się pomiędzy Aleją Bajkowych Gwiazd a wieżowcami (22 i 21) oraz do parkingu przy kościele i budynku nr 20 prowadzi przez skrzyżowanie.

 

 

Dojazd do budynków nr 4,5, 6 i 7 jest możliwy droga osiedlową od ul. Korczaka. Na czas przebudowy na drodze osiedlowej, na wysokości bloków nr 4, 5 i 6 wprowadzony został czasowy zakaz parkowania aut.

 

 

Tą drogą można także dojechać do drogi osiedlowej prowadzącej do budynków DTBS-u i bloku nr 16. Do parkingu przy wieżowcach nr 22 i 21 dostaniemy się tymczasowym łącznikiem pomiędzy pawilonami handlowymi.

 

 

Parking spółdzielczy położony w sąsiedztwie budynków nr 1, 2 i 3 przez pewien czas będzie niedostępny.

 

 

W pierwszej kolejności wykonywane będą prace związane z budową nowej kanalizacji deszczowej i sieci wodociągowej. Po ich zakończeniu rozpoczną się prace przy nowej konstrukcji drogi i nawierzchni i to właśnie na tym etapie będą największe utrudnienia na os Różanym.

 

 

W ramach tego etapu nie zmienią się miejsca tymczasowych przystanków autobusowych.

 

 

Zgodnie z umową prace mają zakończyć się w listopadzie, ale podobnie jak w przypadku pierwszych dwóch etapów prawdopodobnie uda się je zrealizować szybciej. Przy sprzyjającej pogodzie mogą się one zakończyć we wrześniu.

 

 

Źródło: dzierzoniow.pl



Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: