sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
Głuszyca - przejazd zabytkowym pociągiem - 2 lipca
2023-06-23 12:32

Już 2 lipca w Głuszycy będzie można przejechać się zabytkowym pociągiem. To świetna atrakcja nie tylko dla miłośników kolei, ale i historii. Pociąg ruszy z historycznego dworca w Głuszycy. Nie może Was tam zabraknąć!


Nasza przygoda rozpocznie się i zakończy w Głuszycy. Trasa nr 286 z Głuszycy do Wałbrzycha to prawdziwa gratka dla miłośników architektury kolejowej. Przemkniemy przez piękne mosty, tunele i charakterystyczne perony, które są prawdziwymi klejnotami dla zachowujących się w historycznym stylu linii kolejowych. Podróż zabytkowym pociągiem 2 lipca br. to nie tylko okazja do zwiedzania urokliwych krajobrazów, ale także do podróżowania w czasie i doznania nostalgii za złotymi latami kolejnictwa. To wyjątkowe przeżycie dla wszystkich pasjonatów historii i miłośników podróży.

 

Nie przegap tej okazji! Zarezerwuj swoje miejsce w zabytkowym pociągu już dziś i przyłącz się do naszej niezwykłej podróży!

 

Źródło: gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: