sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
Wracają pociągi na trasę Świdnica Kraszowice – Jedlina Zdrój
2023-06-23 12:38

Apel do mieszkańców
Wracają pociągi na trasę Świdnica Kraszowice – Jedlina Zdrój
zachowajmy bezpieczeństwo na przejazdach kolejowo– drogowych.


Łatwiejsze będą podróże koleją na Dolnym Śląsku. Po ponad 30 latach od 24 czerwca 2023 r. wracają pociągi pasażerskie na trasę Świdnica Kraszowice – Jedlina Zdrój. Stacje i przystanki są przygotowane do obsługi wszystkich podróżnych, w tym osób o ograniczonej możliwości poruszania się.

 

Do dnia 23 czerwca będą odbywać się przejazdy techniczne pociągów.
Na trasie Świdnica Kraszowice – Jedlina Zdrój jest 25 przejazdów kolejowo–drogowych.
Wszystkie są odpowiednio zabezpieczone. Zachowując zasady ruchu drogowego bezpiecznie przejdziemy lub przejedziemy przez tory.

 

Uwzględniając kursowanie linią Świdnica Kraszowice – Jedlina Zdrój pociągów, prosimy o właściwe i odpowiedzialne zachowanie na terenach kolejowych – szczególnie na przejazdach i przejściach przez tory.

 

Szczególnie prosimy rodziców i opiekunów, aby zwrócili uwagę na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, jeśli droga do szkoły lub w codziennych planach prowadzi przez teren kolejowy, bądź
przejścia i przejazdy kolejowo – drogowe.
Rozwaga kierowców i pieszych, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i odpowiedzialność za życie współpasażerów aut i podróżnych w pociągach, pozwolą uniknąć tragedii i odpowiedzialnie podróżować.

 

Prosimy o bycie Ambasadorami Bezpieczeństwa, odpowiedzialne zachowanie na przejazdach kolejowo – drogowych i motywowanie do tego członków rodziny i znajomych. osób. Inwestycję o wartości blisko 120 mln zł netto „Rewitalizacja linii kolejowej nr 266 na odcinku Świdnica Kraszowice – Jedlina Zdrój, realizują PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

 

Projekt jest współfinansowany ze środków unijnych EFRR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

 

Źródło: walim.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: