sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej
2024-01-03 11:25
  • Wspólny bilet na autobus miejski i regionalny?
  • Bezpieczne przejścia dla pieszych i nowe drogi dla rowerów?
  • Nowoczesne i niskopodłogowe autobusy regionalne skomunikowane z koleją?
  • Wygodne przesiadki i nowoczesna informacja pasażerska?

 

Wałbrzyski Obszar Funkcjonalny będzie miał swój Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej, który wskaże kierunki rozwoju transportu i będzie stanowił wskazówkę dla rozwiązania problemów związanych z mobilnością w 27 stowarzyszonych gminach.


Zapisz się na warsztaty, na których zdecydujemy, o przyszłości mobilności w naszych gminach: survio.com/survey/d/A4N7F6G7X2P5H9H5A

 

Na jakie projekty transportowe samorząd powinien wydać pieniądze w Twojej okolicy?

 

Przyjdź na warsztaty konsultacyjne Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Wałbrzyskiego Obszaru Funkcjonalnego i porozmawiaj z ekspertami o integracji i rozbudowie systemu transportu zbiorowego, bezpiecznej infrastrukturze rowerowej, przyjaznej przestrzeni i bezpiecznych drogach.

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 15.01.2024 r. w godz. 17:15-19:00 w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu przy ul. Kilińskiego 1 w sali konferencyjnej na parterze.

 

Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Wałbrzyskiego Obszaru Funkcjonalnego tworzony jest dla gmin: Boguszów–Gorce, Czarny Bór, Dobromierz, Głuszyca, Jaworzyna Śląska, Jedlina-Zdrój, Jawor, Miasto Kamienna Góra, Gmina Kamienna Góra, Lubawka, Marcinowice, Mieroszów, Mściwojów, Miasto Nowa Ruda, Gmina Nowa Ruda, Paszowice, Radków, Stare Bogaczowice, Strzegom, Miasto Świdnica, Gmina Świdnica, Świebodzice, Szczawno–Zdrój, Walim, Wałbrzych, Wądroże Wielkie i Żarów. Dokument będzie odpowiedzią na problemy i potrzeby mieszkańców regionu w zakresie sytuacji komunikacyjnej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

 

Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w dyskusję nad Planem Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Wałbrzyskiego Obszaru Funkcjonalnego zachęcamy do zapoznania się z projektem dokumentu dostępnym poniżej (na dole strony) oraz zgłaszania sugestii zmian na spotkaniu konsultacyjnym lub w formularzu online dostępnym tutaj: /1drv.ms/x/s!Al3OHGbHuHgKjk9MB398un0Ukz-j?e=97rsQb

 

Masz pytania?
Skontaktuj się z prowadzącym proces tworzenia Planu pod adresem: contact@cdotpoint.com
Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym prosimy o dokonanie rejestracji.

 

Źródło: boguszow-gorce.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: