sowie

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-10 15:52

Ostatni komentarz: Nie zwalniają ludzi hm? To co Ja robię na bruku. Nie przedłużanie umów to też zwolnienia a obiecywali zupełnie coś innego. Jedno wielkie zakłamanie, żeby tylko ukryć fakty. Jasne to się nazywa "Inne działanie" bez komentarza
dodany: 2009.02.11 21:16:58
przez: men
czytaj więcej
Remont drogi na Osiedlu
2024-03-18 12:43

Z ogromną przyjemnością informujemy o nadchodzącym starcie znaczącego projektu modernizacji infrastruktury drogowej w naszej Gminie. Z inwestycją o łącznej wartości 8,6 miliona złotych, naszym głównym celem jest podniesienie standardu dróg osiedlowych, które niebawem przejdą kompleksową odnowę - Mówi Burmistrz Głuszycy Roman Głód.


Projekt zakłada nie tylko wymianę nawierzchni asfaltowej i renowację chodników, ale również budowę nowych ścieżek pieszo-rowerowych. Te zmiany mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu oraz poprawę komfortu życia mieszkańców.Prace rozpoczną się w najbliższych tygodniach i będą realizowane w ramach systemu "zaprojektuj i wybuduj". To podejście umożliwia nam elastyczne dostosowanie się do potrzeb realizacji projektu.Ponadto, zaplanowano wprowadzenie nowej małej architektury, w tym ławek i nasadzeń zieleni. Te elementy nie tylko uatrakcyjnią nasze osiedla, ale również przyczynią się do poprawy ekosystemu miejskiego.Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz oficjalnych kanałów komunikacji społecznościowej gminy dla bieżących aktualizacji i informacji dotyczących projektu.

 

Źródło: gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: